Vizyon – Misyon

Vizyonumuz

Müşteri için katma değer yaratmak, teknik destek sağlamak, kaliteli ürünü uygun fiyata zamanında tedarik ederek uzun vadeli iş ilişkileri kurmak Nanokim ailesindeki her ferdin hedefidir. Bu doğrultuda her geçen gün yeni müşteri, yeni tedarikçi ve yeni çalışan üçgenini kuvvetlendirerek köklü bir şirket olma yolunda ilerleyecektir.

Misyonumuz

Nanokim Kimya başta boya olmak üzere plastik, yapı, kimya, kauçuk, kağıt, kozmetik, gıda gibi çeşitli sektörlere yönelik fonksiyonel dolguların ve kimyasal ürünlerin tedariki ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Avrupa, Güney Amerika, İngiltere, Hindistan ve Uzak Doğu ülkelerinden temsilciliklere sahiptir. Müşteri talepleri doğrultusunda bazı yerel üreticilerin de satışı ve ihracatı Nanokim Kimya tarafından yapılmaktadır.

Genç, dinamik, çalışkan, deneyimli, yenilikçi, samimi, dürüst ve sevilen satış ekibiyle kısa zamanda beklentilerin üzerinde emin adımlarla adını duyurmaya başlamıştır. Temsil ettiği tüm firmalarla olan iyi ilişkileri sayesinde ürün gamını en hızlı ve başarılı şekilde geliştirerek piyasadaki yerini sağlamlaştırarak yeni sektörlerde de büyümek amacındadır.

tr_TRTurkish